top of page
Mavi üzerine köpek

Profesyonel

Kedi ve Köpek Maması Üreticileri

WhatsApp Image 2020-12-26 at 17.06.52 (4

Virbac Pet Nutrition                           Vet. Hekime Danış: 0546 556 70 58

        1968’de Veteriner Hekim Pierre-Richard Dick tarafından kurulmuştur. Kuruluş amacı, tüm dünyada hayvan hastalıklarına karşı mücadele edebilmeleri için veteriner hekimlere, hasta sahiplerine ve çiftçilere yenilikçi çözümler sunmaktır. Günümüzde 100’den fazla ülkede, 4800’den fazla çalışanıyla faaliyet gösteren Virbac, Kurulduğu günden bu yana hayvan sağlığının geleceği için çalışıyor ve 1 milyar avroya

yakın senelik cirosuyla pazardaki lider firmalardan bir tanesi. Lansmanı yapılan Virbac

Veterinary HPM mama serileri ise yıllardır ilaç üretimi yapan bir şirketin ve ekibin

uzmanlığı ve bilgi birikimi ile formüle edilmiş durumda.

 

         Virbac markası 50 yıllık tecrübesi ve güvenirliği ile sektör paydaşları tarafından tüm dünyada tanınmakta ve veteriner hekimleri destekleyen bir yaklaşım sunmaktadır. Dünyadaki bu yaklaşıma paralel olarak Türkiye’de Veterinary HPM serisi Mopsan - Virbac iş birliği ile sadece veteriner kliniklerinde satışa sunulacaktır. Ürün içeriklerinde yüksek oranlarda kaliteli hayvansal protein, düşük oranlarda karbonhidrat bulunur. Serideki tüm mamalar içeriği itibarıyla glütensiz, buğdaysız ve GDO’suzdur. Ayrıca hiçbir yapay koruyucu ve renklendirici içermez.

Virbac-S.jpg

Royal Canin Pet Nutrition                  Vet. Hekime Danış: 0546 556 70 58

WhatsApp Image 2020-12-26 at 17.06.52 (4

        Sağlık, insanlarda olduğu gibi hayvanlarda da mutlu bir yaşamın anahtarıdır. Royal Canin’de, kediler ve köpeklerin özel ihtiyaçlarını anlamak için her ayrıntı üzerinde titizlikle çalışıyoruz ve böylelikle her türlü sağlık sorununa efektif bir çözüm sunacak gıda ürünleri geliştiriyoruz.

        Herhangi bir ihtiyacı tespit ettiğimiz zaman, onu karşılayacak ideal tarifi özel olarak geliştiriyor, kedi ve köpeklere daha sağlıklı bir yaşam sunacak beslenmeyi sağlamak için büyük bir özenle çalışıyoruz.

        Kedi ve köpeklere saygı duyuyoruz. Bu saygı, onların gerçek doğasını ve özel ihtiyaçlarını çok iyi anlamamızdan kaynaklanıyor. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili aldığımız tüm kararların, ve bir işletme olarak izlediğimiz yolun temelinde bu yatıyor.

Royal-Canin.jpg

         Bir işletme olarak yaptığımız her değerlendirmede ve aldığımız her kararda kedilerin ve köpeklerin sağlığını ve mutluluğunu ön planda tutuyoruz. Bu ihtiyaçları karşılamanın en iyi yolunun özel olarak geliştirilmiş, etkili bir beslenme olduğuna inanıyoruz.

        Geniş bilgi ve deneyimimiz sayesinde, evcil hayvanların ihtiyaçlarını ve dolayısıyla onları sağlıklı tutmak için gerekli olan besin maddelerini özenle hazırlandığını biliyoruz. Bu özen, ürünlerimizin -şekil, kıvam, lezzet ve sindirilebilirlikten, güvenilirlik ve izlenebilirliğine kadar- her yönden yüksek performanslı olmasını sağlamaktadır.

        Her işi canla başla yapıyor, evcil hayvanlar ve sahipleri için daha güzel bir dünya yaratmak amacıyla kararlılıkla hareket ediyoruz.

bottom of page